Antignat Anti Mosquito

Antignat Anti Mosquito

Co na komary? Dobry sposób na komary to telefon Nokia N97 lub 5800

Zalety

  • Bardzo łatwa obsługa
  • Trzy czestotliwości dźwięku

Wady

  • Emitowany dźwięk może być szkodliwy dla niemowląt, małych dzieci i zwierząt
  • Może nie działać w przypadku bardzo głodnych (i odważnych) komarów

Bardzo dobry
8

Komar to jednym z bardziej uciążliwych owadów, gorsza jest jedynie chmara komarów. Są rożne sposoby na zwalczanie komarów, jedni zażywają witaminę B, inni uważają że pomoże im lampa na komary lub raid. Ciekawym sposobem na komary jest program Antignat Anti Mosquito emitujący specjalny dźwięk odstraszający komary w telefonach Nokia oraz innych wyposażonych w java.

Darmowy odstraszacz komarów Antignat Anti Mosquito wykorzystuje fakt że dźwięki o niskiej częstotliwości odstraszają samice komarów. Dzięki temu zwalczanie komarów staje się proste, emitowane dźwięki tworzą podobno bezpieczną strefę wokół ciebie i Twojego telefonu. W opcjach Antignat Anti Mosquito ustawisz częstotliwość odtwarzanego dźwięku (15-5 kHz, 20-5 kHz lub 25-5 kHz) w zależności od natarczywości komarów. Należy jednak zachować ostrożność, dźwięki o niskiej częstotliwości mogą być szkodliwe dla niemowląt, małych dzieci oraz zwierząt.

Co na komary? Sposoby na komary są przeróżne: specjalna lampa na komary, raid lub witamina B, jednak prawdopodobnie najbardziej skuteczny jest program Antignat Anti Mosquito emitujący dźwięki w niskich częstotliwościach odstraszające krwiożercze insekty. Odstraszacz komarów działa w telefonach Nokia oraz innych wyposażonych w java.

Antignat Anti Mosquito

Download

Antignat Anti Mosquito

Opinie użytkowników o Antignat Anti Mosquito